Kredyt gotówkowy, kredyt mieszkaniowy, kredyty - MURATOR Finanse

Strona główna

|

Formularz zgłoszeniowy kredytu hipotecznego

blank
Wypełnij formularz - oddzwonimy
Kredyty
*pola obowiązkowe
Informujemy, że podane przez Ciebie dane zbierane są na potrzeby ZPR Media S.A. z siedzibą w Warszawie, 04-187, ul. Dęblińska 6, właściciela marki MURATOR w celu realizacji usługi, zgodnie z Ustawą z 29 sierpnia 1997 (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926) o ochronie danych osobowych. Wypełniając formularz, podajesz swoje dane osobowe dobrowolnie, potwierdzasz ich autentyczność i zgodność ze stanem faktycznym. Jednocześnie masz prawo do dostępu do nich oraz ich poprawiania

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych w przez ZPR Media S.A. w celach promocyjno marketingowych.

Zgadzam się na przesyłanie na podany adres elektroniczny informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dn. 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
WyczyśćWyślij
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.