Kredyt gotówkowy, kredyt mieszkaniowy, kredyty - MURATOR Finanse

Strona główna

|

Aktualności

|

Kredyt hipoteczny - żródła dochodu akceptowane przez banki - kredyt hipoteczny, źródła dochodu, umowa zlecenie, praca za granicą

Nagłówek
Kredyt hipoteczny - żródła dochodu akceptowane przez banki

Banki w swej ofercie posiadają kredyty hipoteczne skierowane nie tylko do osób uzyskujących dochód na podstawie umowy o pracę zawartej na czas nieokreślony.

Akceptowalnym źródłem dochodu jest umowa o pracę na czas określony, jednak przy spełnieniu warunku, iż trwa ona przynajmniej od 3 miesięcy i została zawarta na okres min. 6 miesięcy.
Kolejnym ze źródeł dochodu, które banki zaakceptują przy kredycie hipotecznym jest umowa o dzieło lub umowa zlecenie, które dotychczas uniemożliwiały zaciągniecie kredytu hipotecznego na zakup wymarzonego M. Warunkiem jaki stawiają banki jest udokumentowanie umów i rachunków za okres min. 6 miesięcy.
Kredytobiorca prowadzący działalność gospodarczą w zależności od sposobu rozliczania się z Urzędem Skarbowym zobowiązany będzie przedstawić odpowiednie dokumenty. Jednak czas prowadzenia działalności gospodarczej nie może być krótszy niż 6 miesięcy.
Osoby pracujące za granicą, również mogą ubiegać się o kredyt hipoteczny w polskich bankach. Ze względu na charakter pracy, zobowiązane będą do przedstawienia; dokumentu potwierdzającego adres stałego zameldowania w Polsce lub kartę stałego pobytu wraz z dokumentami finansowymi.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.